Nadchodzący Nowy Rok jest świetną okazją by rozpocząć przygodę z Pole Dance i poczuć moc, jaka drzemie w tej dyscyplinie sportu. Już teraz każda z Pań może spełnić marzenia o pięknej sylwetce i czerpać radość z poznawanych tricków pole dance'owych oraz oryginalnych choreografii.

Nie bez przyczyny tą własnie dyscyplinę sportową trenują gwiazdy takie jak Jessica Alba, Madonna, Cindy Crawford, Fergie, Kate Hudson, Jennifer Aniston oraz modelki Victoria's Secret.

Czym zatem jest pole dance? Najprościej rzecz ujmując- jest to nowoczesna forma fitnessu, będąca połączeniem akrobatyki, tańca i gimnastyki artystycznej. Są to intensywne zajęcia sportowe na drążku pionowym, którym właśnie jest rura, stanowiąca bazę do wykonywania wszelkich elementów , bez względu na to, czy są to tylko ćwiczenia, czy też konkretne triki .

 - Pole dance, zarówno w wersji akrobatycznej , jak i tanecznej wzmacnia całą sylwetkę, kształtuje siłę, gibkość i wytrzymałość. W wykonanie ćwiczeń i figur pole dance'owych zaangażowane jest całe ciało, dlatego nasze klientki po pierwszym treningu się śmieją, że następnego dnia odczuwają takie mięśnie o których istnieniu nie miały pojęcia :) Dzięki tym zajęciom pracują wszystkie partie mięśni : nie tylko mięśnie kończyn górnych i dolnych , ale również mięśnie grzbietu, brzucha i pośladków, dzięki czemu podczas jednego treningu można spalić od 600 kcal :) Centrum Tańca Champion Team ma w swojej ofercie zajęcia zarówno dla dzieci i młodzieży , jak i dorosłych. Najpopularniejszymi formami są treningi Pole Dance- wersja akrobatyczna, Sexy Pole Dance- wersja taneczna,Pole Fitness- oparta głownie na ćwiczeniach z wykorzystaniem drążka oraz Pole Kids dla najmłodszych :) Polecamy także Pole Dance Latino oraz Pole Dance Plus Size.

 - Pole Dance LATINO ( kochasz latynoamerykańskie rytmy a jednocześnie intrygują Cię treningi Pole Dance? To zajęcia właśnie dla Ciebie ! Autorski program oparty jest na układach choreograficznych takich tańców latynoamerykańskich , jak salsa, bachata, rumba, czy kubańska cha cha cha oraz tanecznej wersji Pole Dance. Bądź sexy , poczuj moc ... Piękna sylwetka i pozytywna energia gratis :)

 - Pole Dance Plus Size ( chciałabyś zacząć przygodę z Pole Dance, ale nie czujesz się na "wagę piórkową" i marzysz, by program był dopasowany do Twoich aktualnych możliwości ? Specjalnie dla komfortu naszych klientek stworzyliśmy grupę Pole Dance Plus Size,by udowodnić wszystkim, że grupa w rozmiarze XXL może mieć w sobie moc ! Przekonaj się sama, że korzyści płynące z treningów Pole Dance są bezcenne a widoczne efekty zmotywują Cię , by rozwijać nową pasję. Zacznij już dziś i przekonaj się, że Pole Dance jest sportem jak najbardziej dla Ciebie !


Wszystkie Panie, które chciałyby trenować we własnym gronie przyjaciółek zgodnie z indywidualnie dopasowanym grafikiem zajęć zachęcamy do utworzenia własnej grupy Pole Dance VIP.

zapisy do nowych grup początkujących trwają Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy w biurze:

biuro@championteam.pl

Telefonicznie: telefonicznie: 663-963-868