Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pharetra dapibus pharetra. Donec interdum eros eu turpis pharetra et hendrerit est ornare. Etiam eu nulla sapien. Nullam ultricies posuere nunc, eget mollis nulla malesuada quis.

  Grupa 1
  Wychowawca
  Paweł Janoś
  TEL:  697869440
1 Koprowski Maksymilian
2 Habiak Angelika
3 Hoszowski Piotr
4 Iwanowski Kacper
5 Korzeniewska Ola
6 Korzeniewska Zuza
7 Marek Szymon
8 Nawrot Wiktoria
9 Nowakowska Oliwia
10 Rak Marcel
11 Sobota Bianka
12 Stelmasz Ewelina
13 Stelmaszczyk Oliwia
14 Szczygłowski Oliwier
15 Tęcza Lea-Maria
16 Woźniak Jakub
więcej...
  GRUPA 5
  WYCHOWAWCA
  Magda Panfil
  TEL: 796-890-575
1 Wiater Julia
2 Drozda Patrycja
3 Dubarek Laura
4 Dubiel Aleksandra
5 Fabijan Aleksandra
6 Frankiewicz Ewa
7 Jeziak Martyna
8 Nowakowska Julia
9 Siwkowska Ola
10 Tybińska Karolina
11 Wiater Julia
więcej...
  GRUPA 9
  WYCHOWAWCA
  Zuzanna Budkiewicz
  TEL: 695-320-545    
1 Antos Adrian
2 Czopnik Emilia
3 Gułaj Sebastian
4 Karpińska Natalia
5 Lorek Bartek
6 Ludkiewicz Katarzyna
7 Piotrowski Wojtek
8 Piskozub Martyna
9 Polański Bartek
10 Sokołowski Dawid
11 Sokołowski Kamil
12 Szemiel Kinga
13 Zawistowski Kamil
14 Żukowski Wiktor
więcej...

  Grupa 1
  Wychowawca
  Paweł Janoś
  TEL:  697869440
1 Koprowski Maksymilian
2 Habiak Angelika
3 Hoszowski Piotr
4 Iwanowski Kacper
5 Korzeniewska Ola
6 Korzeniewska Zuza
7 Marek Szymon
8 Nawrot Wiktoria
9 Nowakowska Oliwia
10 Rak Marcel
11 Sobota Bianka
12 Stelmasz Ewelina
13 Stelmaszczyk Oliwia
14 Szczygłowski Oliwier
15 Tęcza Lea-Maria
16 Woźniak Jakub
więcej...
  GRUPA 6
  WYCHOWAWCA
  Natalia Pasek
  Tel 666-915-593
11 Buczakowski Szymon
10 Czarniecki Alan
1 Karasińska Anna
15 Kostusiak Gabryiela
4 Kraus Emilia
5 Krawczuk Wiktoria
6 Kuban Franciszek
2 Lekan Paweł
8 Łukaszczyk Julita
14 Rak Anna
9 Sawicka Kinga
7 Sikora Eryk
3 Szarek Artur
12 Żuchowicz Karolina
więcej...
  GRUPA 10
  WYCHOWAWCA
  JANUSZ NARAJEWSKI
  TEL: 721 778 721
1 Albekier Gabryś
2 Boczula Mateusz
3 Chomąt Hania
4 Chowaniec Bartosz
5 Chowaniec Joanna
6 Gelczyńska Oliwia
7 Korbiel Zuzanna
8 Krupa Michał
9 Kudła Wiktor
10 Melnarowicz Oliwia
11 Melski Alan
12 Mikołajenko Natalia
13 Pych Janusz
14 Wożniak Filip
więcej...
  GRUPA 3
  WYCHOWAWCA
  KAMILA ROSZKO
  TEL: 530-705-144
1 Dereń Blanka
2 Jędrzejczak Damian
3 Wyszomirska Maja
4 Lewicka Emilia
5 Szachnowski Maciej
6 Zawada Emilia
7 Karbowiak Leon
8 Galińska Oliwia
9 Szymańska  Melania
10 Ślwińska Victoria
więcej...
  GRUPA 7
  WYCHOWAWCA
  JAKUB PIWOWARSKI
  TEL: 513-776-337
1 Domaradzka Natalia
2 Goniprowska Kinga
3 Habiak Maja
4 Hibner Maciej
5 Jaworska Aniela
6 Jaworski Albert
7 Jędras Wiktoria
8 Lewicka Natalia
9 Matuszewska Blanka
10 Matuszewska Kasia
11 Orsztynowicz Krzysztof
12 Ryś Zuzanna
13 Sosulska Karolina
14 Susdorf Michalina
15 Święchowicz Natalia
16 Wnukiewicz Aniela
więcej...

Grupa 11

WYCHOWAWCA

CZURYK ALEKSANDRA

TEL: 694-095-035

  1. Owsięga Gabriela
  2. Maćkowska Martyna
  3. Olchowy Paweł
  4. Kinast Oliwia
  5. Broda Amelia
  6. Bajda Aleksandra
  7. Kościółko Gaia
  8. Krupska Patrycja
  9. Bobko Martyna
  10. Stanowska Zuza
  11. Gierczak Patrycja
  12. Śliwa Karolina
  13. Bobko Gabrysia
więcej...
  GRUPA 4
  WYCHOWAWCA
  Dominika Olejnik
  TEL: 507 944 093
1 Walaszczyk Wiktoria
2 Danielecki Jakub
3 Chrustek Aleksandra
4 Danielecki Jakub
5 Fiszer Julia
6 Komisarczyk Klaudia
7 Majkowski Aleksander
8 Musiał Kornelia
9 Ociesa Daria 
10 Ptaszyńska Nicola
11 Strycharska Sandra
12 Walaszczyk Wiktoria
13 Zielińska Daniela
więcej...
  GRUPA 8
  WYCHOWAWCA
  JUSTYNA ŁUKASIEWICZ
  TEL: 785-898-302
1 Bajorek Paweł
2 Dytwińska Gabrysia
3 Dziedzic Michał
4 Gocoł Jan
5 Gonera Tedor
6 Gruszecki Wojtek
7 Jankowska Julia
8 Kaczmarek Michał
9 Kozołub Zosia
10 Masternak Oliwia
11 Wałowska Mariola
12 Yermak Sofija
13 Żukowski Mikołaj
więcej...

GRUPA 12

WYCHOWAWCA 

SZKOŁA SARA

TEL: 660-019-009

  1. Lis Gracjan
  2. Kozyra Dominik
  3. Bahir Józef
  4. Bahir Adam
  5. Cielniak Szymon
  6. Zwoliński Jakub
  7. Łaba Nikolas
  8. Ziółkowska Jagoda
  9. Bugajska Julia
  10. Nakonieczna Weronika
  11. Szelążek Laura
  12. Kobiałka Olga
  13. Ciesielska Oliwia
  14. Łaba Sara
więcej...

GRUPA 12

WYCHOWAWCA

DAMIAN DUCZYŃSKI

TEL: 666-723-310

  1. Starzyńska Aurelia
  2. Gałęza Martyna
  3. Sawicka Weronika
  4. Obłąk Anita
  5. Zając Oliwia
  6. Tomaszewska Kamila
  7. Bajda Wiktoria
  8. Skwarko Sara
  9. Banaś Wiktor
  10. Bakowicz Konrad
  11. Maj Patryk
  12. Kwiatkowska Klaudia
  13. Cielniak Karolina
  14. Materlak Edyta
więcej...