KADRA WEEKENDOWA - EVENTY

Ponadto podczas Kursów Weekendowych oraz Warsztatów Tanecznych gościć będą u nas Mistrzowie w swoich stylach oraz taneczne gwiazdy znane z programów telewizyjnych

Neder Ben Rachid Hasnaoui
Ma 27 lat i pochodzi z Tunezji. Od 6 lat mieszka we Wrocławiu. Tańczy od dziecka, specjalizuje się w takich stylach jak Street Dance, Breakdance Hip Hop i Commercial, ale szczególną miłością darzy breakdance. Wolny czas najchętniej spędza tańcząc na zawodach, a gdy pogoda na to pozwala - na ulicy.
Nader jest pozytywnie nastawiony do świata i ludzi. Jego marzeniem jest, aby kiedyś zatańczyć solówkę, w której połączy wszystkie taneczne style świata. „Taniec – jak mówi – daje mi z jednej strony ogromne poczucie wolności, a z drugiej kontrolę nad sobą.”. Jest finalistą 9 edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”, którego widzów olśnił nie tylko tańcem, ale przede wszystkim uśmiechem i pozytywną energią!
W gronie Instruktorów Champion Team witamy kolejnego znakomitego Instruktora - JAKUB KURPIEL

Dyplomowany Instruktor Tańca (specjalizacja Street Dance)
Instruktor rekreacji ruchowej (specjalizacja Fitness i ćwiczenia siłowe)
IFAA International Personal Trainer

Swój warsztaty doskonalił na szkoleniach:

Hip-Hop:
Ukay/ Niemcy, Henry Link/USA, Marion/ Francja, Grichka/ Francja,
Niako/Francja, Joseph Go/ Francja,Aldo Ardo/ Niemcy,Budda Strech,
Ill Cosby Moncel/USA,

Locking:
Flockey/ Niemcy, Hurricane/ USA; P-Lock/ Francja, Sugar Rae/ Niemcy,
Razzel-Dazzel/ Szwecja, A-train/ Szwecja, Marcus/ Szwecja, Yoshie/ Japonia,
DonCampbaell/ USA,Batman/ Polska, Fire-Lock/ USA, Willow/ Francja,
Ill Cosby Moncel/USA,

Popping:
Kite/ Japonia, Boogalo Sam/ USA,
Poppin Pete/ USA, Salah/Francja,
Franquey/ Francja,Didjawi/Francja,

House:
Rabah/Francja, Niako/ Fracja, Joseph Go/ Francja,

Wacking:
Yoshie/ Japonia,Princess Lockeroo/ USA,

Vogueing:
Archie Burrnett/ USA,
Specjalizuje się głównie w stylach ulicznych Hip- Hop, Locking,Street Dance, ale jednocześnie czerpie inspirację z takich styli, jak: Popping, Wacking, Top Rock czy też Vogueing.

Na swoich zajęciach, czy też warsztatach, które prowadzę staram się przekazać jak najwięcej pozytywnej energii oraz prawdziwej wiedzy na temat danego stylu. Preferuję zajęcie kreatywne tak, aby ludzie znaleźli w tym wszystkim pomysł na siebie na swoją muzykalność i ruch a nie tylko powtarzali moje ruchy. Duży nacisk kładę także na freestyle. Tego samego oczekuję od tancerzy i instruktorów, u których sam się szkolę w kraju i zagranicą.
Martyna Wiśniewska

Mistrzyni Polski w Salsie, Vice Mistrzyni Europy w Salsie, V na Mistrzostwach Świata w Salsie, Tancerka Mistrzowskiej Międzynarodowej Klasy Tanecznej "S" w Tańcu Towarzyskim, Dyplomowana Instruktorka Tańca
Taniec Brzucha :) instruktorka – Małgorzata Pluta
Tancerka, która sztuki tańca orientalnego uczyła się od tancerzy m.in. z Egiptu (Mahmoud Reda, Randa Kamel, Aziza), USA (Sadie, Jillina, Luna of Cairo) czy Węgier (Mercedes Nieto)*. Od 10 lat występuje na pokazach, a od 2008 roku prowadzi regularne zajęcia i warsztaty z tańca brzucha od poziomu początkującego po zaawansowany. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowała własny styl uczenia tańca, by zajęcia były przyjemne i efektywne. Jest choreografem pokazów „Szczypta Orientu”, które przybliżają wrocławskiej publiczności kulturę krajów Orientu. Pierwsza instruktorka POP Pilates w Polsce.
Zajęcia z baletu poprowadzi nasz kolejny instruktor-Monika Szuba:
Solistka baletu Opery Wrocławskiej,
absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Bytomiu, uczestniczka wielu spektakli Opery Wrocławskiej, konkursów baletowych oraz warsztatów tanecznych m.i.n.

- Główna rola w balecie" Dziadek do orzechów" ( Klara)

- Główna rola w balecie "Jezioro łabędzie" ( Odetta i Odylia)

- "Śpiąca królewna" ( gala baletowa)

- Rola kocicy w balecie "Kot w butach"

- oraz w wielu innych spektaklach baletowych i operowych

Warsztaty tańca współczesnego w Niemczech

Warsztaty taneczne w Bytomskim Centrum Kultury

Konkurs baletowy Gdańsk ( półfinał)

Konkurs dla najlepszych absolwentów Szczecin 2008 - wyróżnienie

Konkurs baletowy Brno -Czechy ( pół finał)
MONIKA MĄCZKA- Instruktorka tańca i fitnessu, tancerka, choreograf, pedagog.Sport i taniec są jej żywiołami już od dziecka. 

Wychowanka Waldemara Staszewskiego w Szkole Baletowej. Uczestniczka licznych warsztatów tanecznych- m.in. udział w XVII Międzynarodowej Konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Tanecznej, udział w warsztatach tańca współczesnego NMT przy Capitolu, Festiwal Cyrkulacje, OWTW w Połczynie Zdroju.
Należała do Niezależnej Manufaktury Tanecznej (NMT działającej przy Centrum Inicjatyw Artystycznych), jak również do teatru tańca “Diagonal,"Teatru Tańca Dar", z którymi nakręciła traiser: "Shadow of a doubt" - cień wątpliwości.
Posiada dyplom magistra fizjoterapii, dyplom animatora kultury oraz wykształcenie pedagogizne.
Zdobyła również licencję instruktora fitness (C oraz B) (IFAA),certyfikat pilates stopnia I(IFAA),certyfikat-trening funkcjonalny-taśmy anatomiczne w ruchu(body-work),certyfikat-systemy podwieszane(CPF), certyfikat-Fit Ball & Shape(Akademia Fitness Planet), certyfikat-dietetyka kliniczna(Poradnia Zdrowego Odżywiania Dietetycznie Poprawni), certyfikat-regeneracja i odnowa biologiczna w sporcie (Olimpijka).
Ogromną przyjemność daje jej praca jako instruktor zajęć baletowych, tańca (taniec afrykański , nowoczesny, współczesny, jazzowy) i teatru w przedszkolach , szkołach podstawowych,domach rozwoju artystycznego i szkołach tańca. Działa również jako animator (ukończyła wrocławską SKIBĘ).
Taniec i fitness jest jej największą pasją i sposobem na życie, w czerwcu 2015 roku ukończyła studia na kierunku taniec w Poznaniu,gdzie uzyskała tytuł zawodowej tancerki.
Motto: "Trening czyni mistrza, adrenalina to nawyk"
Elżbieta Kwaśnik - Kijkowska
Marta "Mostek" Mościcka

Śmiało można powiedzieć, że jest pierwszą osobą, która pokazała na Polskiej scenie litefeet ( Rytm Ulicy 2013) i została przyjęta do nowojorskiej ekipy specjalizującej się w tym stylu: Team Rocket. Trenerka zespołów "That's Right Crew", "All IN" oraz "Homies", którzy trenują pod jej skrzydłami w SDA we Wrocławiu. Tańczyła w przedsięwzięciu:„ One Year To Go” EURO 2012,Uroczystym Otwarciu Lotniska we Wrocławiu, Ceremonii Przedmeczowych na Euro 2012 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu,została zaangażowana do klipu amerykańskiej ekipy Elite Force Crew razem z najlepszymi tancerzami z całego świata.Choreograf i tancerka w programie TVP SuperSTARcie w odcinku hip hop. Uczestniczka wielu międzynarodowych szkoleń tanecznych oraz spotkań hip hopowych w kraju jak i zagranicą m.in. Style is King – Szwajcaria,Juste Debout – Paryż,Street Dance Camp - Grecja, SDK - Czechy,Nowy York: Advance Street Style LAB, Broadway Dance Center, EXPG,Peridance, The Spot, podczas których miała okazję uczyć się od światowej klasy instruktorów. Absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz dyplomowanym instruktorem tańca o specjalizacji hip hop
iódme poty wyciskać z Państwa będzie także Trener Personalny Ela Wolff - nasz trener od zadań specjalnych :)
Dyplomowany Trener Personalny z uprawnieniami Master Trainer LFA
m.in.Instruktor Fitness i Aerobic,
LFA Functional Training ,
Instruktor Sport Gymnastics-Crossfit LFA I,
Instruktor Pole Fitness.
Jusyna
Łukasiewicz

Tancerka Najwyższej Krajowej Klasy Tanecznej "A"

Dyplomowana Instruktorka Tańca
Sportowy Klub Tańca Towarzyskiego
Głowni Konsultanci Standard, Vice Mistrzowie Świata, Vice Mistrzowie Europy w Amator Standard, Mistrzowie Rising Stars Profesional Standard Blackpool 2016
Łukasz Tomczak i Aleksandra Tomczak
Kolejna Instruktorka w Centrum Tańca Champion Team
Agata Bartnik

Dyplomowany Instruktor Pole Dance-Ukończenie z wyróżnieniem Kursu Instruktorskiego Vertical Dance, który jest respektowany na całym świecie.
Współorganizator Ogólnopolskich Zawodów Pole Dance Vertical Fit Championships 2016.
Ambasadorka marki Vertical Fit-polskiej firmy odzieżowej do pole dance.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Aby rozwijać swoje umiejętności oraz wiedzę na temat pole dance regularnie bierze udział w warsztatach oraz obozach organizowanych z najlepszymi tancerzami na świecie.
Chcąc poszerzyć wiadomości z zakresu budowania siły, balansu i kontroli całego ciała, wbrew pozorom najważniejszej kwestii w pole dance, współpracuje zawodowo z trenerami kalisteniki.

"Pole dance daje możliwość rozwoju wszystkim osobom, bez względu na ich wcześniejsze doświadczenia sportowe, wiek oraz budowę ciała. Wiele odmian tego sportu sprawia, ze każdy znajdzie coś dla siebie oraz daje możliwość stworzenia własnego stylu.
Serdecznie zapraszam na zajęcia, na których nauczysz się wielu nowych rzeczy, poznasz wspaniałych ludzi oraz przekonasz się, ile tak naprawdę potrafi Twoje ciało. Ja dołożę starań, aby każdy na zajęciach czuł się bezpiecznie oraz pewnie.

Zuzanna Budkiewicz 

czynna tancerka tańca towarzyskiego,

Dyplomowana Instruktorka Tańca

Jakub Narajewski 

Tancerz międzynarodowej Mistrzowskiej 

klasy tanecznej S