Strona Główna

21.01.2017 - WYSTARTOWALIŚMY!!! - Zapisy ruszyły - zobacz Grafik i znajdź zajęcia dla siebie - poczuj magię i wyjątkowość w każdym detalu.

Szukając nowych i ciekawszych rozwiązań -podjęliśmy wspólną decyzję o połączeniu Wrocławskiej Akademii Tańca ze Szkołą Tańca Havana i stworzeniu NAJWIĘKSZEGO CENTRUM TAŃCA NA DOLNYM ŚLĄSKU z nową główną siedzibą- w Magnolia Park we Wrocławiu.


Już w styczniu planujemy zajęcia taneczne na 4 profesjonalnych salach w lokalu o powierzchni 800 m2 pod okiem MISTRZOWSKIEJ KADRY TRENERÓW I INSTRUKTORÓW .


Mamy nadzieję, że perspektywa nowych rozwiązań i kolejna odsłona naszego Centrum Tańca pozwoli Państwu w pełni cieszyć się tańcem a kompleksowość Galerii Magnolia Park ułatwi zagospodarowanie czasu wolnego nie tylko naszym klientom, ale również ich najbliższym.


Jesteśmy przekonani, że nowa odsłona to również nowe rozdanie Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego w drodze do Mistrzostwa, pod okiem naszych wspaniałych i niepowtarzalnych Trenerów i Konsultantów.


Centrum Tańca Champion Team czynne będzie 7 dni w tygodniu, także poza ramowymi godzinami otwarcia po wcześniejszym ustaleniu spotkania.


Champion Team to także prestiżowe filie - w Wałbrzychu, w Jelczu Laskowicach, w Gminie Trzebnica, Gminie Długołęka i Gminie Czernica.


Prezesi Champion Team
Dawid Wiśniewski i Grzegorz Kijkowski

dlaczego taniec?

- uwalnia endorfiny, zwane hormonami szczęścia,

- pozwala odreagować stres, frustrację,

- obniża skłonność do depresji,
- pozwala zinterpretować drzemiące w środku emocje,
- stanowi doskonałą organizację czasu wolnego,
- jest metodą na psychiczne oderwanie się od codziennych problemów,
- zapobiega szkodliwym skutkom chorób cywilizacyjnych takich jak otyłość, nerwica, depresja, choroby serca i układu krążenia,
- wyrabia poczucie rytmu i koordynację, kształtuje zwinność, skoczność i wytrzymałość,
- muzyka znacznie uatrakcyjnia zajęcia taneczne, sprawiając że stają się one bardziej przyjemne. Równocześnie za sprawą muzyki wyzwolone w trakcie tańca emocje w znacznym stopniu niwelują uczucie fizycznego zmęczenia a wręcz potrafią wskrzesić dodatkowe pokłady energii,
- idealna okazja do spotkań towarzyskich,
- wyrażanie swoich emocji poprzez taniec stanowi doskonały środek kształcenia osobowości i umiejętności nawiązywania pozytywnych więzi międzyludzkich,
- rozwija równowagę i koordynację ruchów, wzmacnia układ mięśniowy,
- dzieciom i młodzieży daje poczucie przynależności społecznej, kształtuje osobowość i stanowi okazję do rozwijania fantastycznej pasji.