- balet do lat 9 (przy dużej liczebności osób podział na grupę I: 4-6 lat oraz grupę II 7-9 lat) - zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4 roku życia. Połączenie podstaw tańca klasycznego z rytmiką na wesoło stanowi doskonałe przygotowanie do edukacji tanecznej z zakresu tańca towarzyskiego.


- hip hop kids (od 4 lat ) - zajęcia przeznaczone są zarówno dla chłopców,jak i dziewcząt, którzy są zafascynowani bohaterami z ich ulubionych filmów i programów tanecznych:) żywiołowe choreografie pozwolą dzieciom w pełni cieszyć się tańcem i być może staną się inspiracją do rozwijania tanecznej pasji.

-cheerleaders (Zapraszamy dziewczynki w wieku 4-6 lat,

7-9 lat, uczennice gimnazjum oraz liceum do niezwykłej przygody w grupie Champion Team Cheerleaders:) Zajęcia Cheerleaders to nauka tańca połączona z fantastyczną zabawą i pozytywną energią, jaką daje możliwość wykorzystania rekwizytów-pompony, wstążki, obręcze itp. Jest to niezwykle widowiskowa i efektowna forma tańca, zawierająca w sobie elementy gimnastyki oraz akrobatyki . Zajęcia zaadresowane są również dla grupy Cheerleaders 21+ )

- taniec towarzyski do lat 14 (Taniec towarzyski obejmuje dwa style taneczne: styl standardowy (walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot i quickstep)oraz styl latynoamerykański (samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive). Zajęcia dla dzieci odbywają się w poszczególnych grupach wiekowych, pozwalając dostosować formę prowadzenia zajęć do etapów rozwojowych dzieci, ich zainteresowań i temperamentu. Uczestnictwo w zajęciach z tańca towarzyskiego ma dla dzieci nie tylko aspekty zdrowotne (taniec zapobiega m. in. garbieniu się, skrzywieniom kręgosłupa, płaskostopiu), ale także wpływa na cały rozwój psychomotoryczny dziecka. Poprzez taniec dzieci uczą się współpracy w parze co ma znaczenie w ich wzajemnych relacjach międzyludzkich. Ponadto taniec uczy wyrażania własnych emocji, wyzwala pozytywną energię uwalniając hormon szczęścia , co jest udowodnione naukowo. Ponadto warto podkreślić, że taniec towarzyski kształtuje piękno i grację u dziewczynek, wpływając na ich sylwetkę, chód i ogólną estetykę ruchu, zaś u chłopców poprawia sprawność fizyczną i koordynację. Podkreśla męską postawę ciała, ucząc również zachowań godnych dżentelmena. Taniec towarzyski daje możliwość udziału w turniejach zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych, pozwalając zdobywać kolejne klasy taneczne i anasowac do Grupy TOP SPORT - Klubu Tańca Towarzyskiego Champion Team pod okiem najlepszych Trenerów Polski i Świata.

Baby Dancing (0-12 m-cy)

temat w przygotowaniu

Rytmika (2-3 latki)

temat w przygtowaniu

PoleKids

teamat w przygotowaniu

Taniec Estradowy

temat w przygotowaniu

Latino Kids
temat w przygotowaniu


Zumba Kids
temat w przygotowaniu


BreakDance
temat w przygotowaniu


Video Clip Dance
temat w przygotowaniu


Dancehall

temat w przygotowaniu

Jazz

teamat w przygotowaniu

Kurs Studniówkowy

temat w przygotowaniu


Zapisy w biurze:

biuro@championteam.pl


Telefonicznie: telefonicznie: 663-963-868