- taniec towarzyski + salsa + tango argentino

Zapraszamy wszystkich dorosłych bez ograniczenia wiekowego!
Program zajęć dla dorosłych obejmuje naukę tańców standardowych (walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot i quickstep), tańców latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive) a także dodatkowo naukę salsy w parach, tanga argentino w parach  oraz tańca użytkowego.
Zachęcamy wszystkich Państwa, którzy chcieliby poznać przyjemność płynącą z tańca i nauczyć się sztuki pięknego wirowania na parkiecie. Nauczymy państwa każdego tańca od podstaw, stopniowo przechodząc do coraz wyższych poziomów wtajemniczenia. Zachęcamy szczególnie miłośników tańca, którzy swój wolny czas spędzają przy rytmach muzyki, a taniec jest ich życiową pasją oraz odskocznią od codziennych problemów. Doświadczonych tancerzy wśród osób dorosłych zapraszamy na zajęcia grupy hobby.

- taniec towarzyski dla singli

Zajęcia zostały stworzone dla osób, które chciałyby czerpać radość z tańca towarzyskiego a nie mają partnera. To również doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu oraz zawarcie nowych znajomości. Nasze Centrum Tańca połączyło już niejedną parę serc, więc kto wie? może na naszych zajęciach kolejny raz narodzi się miłość nie tylko do tańca...:)


 - PARTY DANCE

To kurs lub lekcje indywidualne przeznaczone dla par, które chcą z gracją poruszać się na parkietach polskich i zagranicznych. Noce sylwestrowe, bale karnawałowe, wesela, bankiety i przyjęcia nie będą już przyprawiać o stres. Po zajęciach z nami, wyjście na parkiet będzie czystą przyjemnością.


- ZUMBA

to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. - TANIEC Z INSTRUKTOREM  - PRO-AM

Przeznaczony jest dla osób, które nie mają partnera, a chciałyby nauczyć się tańczyć, miło spędzić czas oraz potraktować taniec jako hobby i odskocznię od rzeczywistości lub poszaleć z instruktorem na turniejach tańca PRO-AM w kraju  na całym świecie

Tylko u Nas najlepsi instruktorzy i Mistrzowie Tańca