Zainteresowanie tańcem wśród kobiet podyktowane jest nie tylko aspektem estetycznym, ale wynika również z potrzeby ruchu i dbałości o perfekcyjną figurę. Bowiem jak powszechnie wiadomo taniec a zwłaszcza styl latynoamerykański wymaga dużego obciążenia organizmu wysiłkiem fizycznym, co ma przełożenie na ilość spalanych kalorii i kształtowanie smuklejszej sylwetki., Do najpopularniejszych form tańca, preferowanych przez nasze klientki są niewątpliwie salsa, latino dance, flamenco, sexy dance, taniec brzucha oraz absolutny hit ostatnich sezonów :pole dance w wersji zarówno tanecznej, jak i akrobatycznej.


- latino dance 20+ (zajęcia z latino dance obejmują naukę tańców latynoamerykańskich, m.in. brazylijskiej samby, kubańskiej rumby, cha-cha-cha, hiszpańskiego pasodoble, jive'a, salsy, mambo, ale także układów choreograficznych różnych form tańca - oczywiście w rytmach gorącej muzyki latino).

- latino 40+ (Zajęcia są miłą formą aktywnego spędzania wolnego czasu. Wykonywanie układów tanecznych w rytm optymistycznie nastrajającej muzyki pozwala na chwilę zapomnienia i oderwanie się od codziennych obowiązków).

- flamenco
Zajęcia utrzymane są w hiszpańskim stylu i stanowią oryginalną fuzję hiszpańskiego paso doble oraz flamenco, wywodzącego się z folkloru Cyganów z Andaluzji. Obecnie obydwa tańce zawierają w sobie elementy tańców orientalnych, takie jak ruchy dłoni, palców, ramion, wystukiwanie rytmu nogami, pstrykanie palcami, jak również używanie w tańcu rekwizytów, wśród których najbardziej popularne są kastaniety, wachlarz, kwiat i grzebień. Z tymi dwoma tańcami ściśle wiąże się specyficzny styl i ubiór - falbaniaste, długie, kwieciste suknie, gorsety, kwiaty we włosach, dominacja czerwieni, czerni i bieli oraz buty z obcasami. Flamenco ze względu na swój ognisty temperament i charakter pozwala wyrazić wiele emocji i namiętności w tańcu a w szczególności -odnaleźć kobiecość.

- salsa solo
Jeżeli czujesz, że Twoje serce bije w rytm kubańskiej salsy, a Twoim najlepszym partnerem jest muzyka, zapraszamy na zajęcia z salsy solo. Zachęcamy zarówno miłośników salsy jak i osoby, które chciałyby nauczyć się tego tańca od podstaw. Wielotorowy rozwój salsy sprawił, iż stała się mieszanką różnych stylów i technik tanecznych. Tańczona w metrum 4/4 jest tańcem bardzo szybkim, ale równocześnie wyzwalającym za sprawą energetyzującej muzyki dużych pokładów energii. Podobno obliczono, że tańcząc salsę intensywnie przez godzinę spalamy minimum 600 kalorii, niejednokrotnie o tym zapominając. Dodatkowym atutem jest ósemkowa praca bioder, która uaktywnia pracę mięśni brzucha a kobiecym ruchom dodaje sprężystości i zmysłowości. 

- taniec orientalny (na zajęciach Panie mają możliwość poczuć atmosferę Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Charakterystycznym elementem tańca jest podkreślenie różnorodności i bogactwa rytmów gestami oraz ruchami ciała. Za równie istotny element,choć wymagający już większego stopnia zaawansowania uważa się zdolność izolowania grup mięśniowych i części ciała oraz wprawianie w drżenie poszczególnych jego partii.)

- sexy dance (sexy dance jest absolutnym hitem na rynku tanecznym, gdyż pozwala wydobyć w ruchach kobiecość i zmysłowość, odkrywać piękno, które istnieje w każdej kobiecie oraz spostrzegać siebie w kategoriach atrakcyjności, co ułatwi wyeksponowanie tak często ukrywanego seksapilu. Zadaniem tej formy tańca jest także poprawa sylwetki oraz wykorzystanie zdobytych umiejętności w życiu codziennym, poprzez elegancki, pełen gracji chód a może nawet przez zaprezentowanie poznanych choreografii swojemu partnerowi w romantycznej odsłonie).

Tylk u Nas najlepsi instruktorzy i Mistrzowie Tańca


Zapisy w biurze:

biuro@championteam.pl


Telefonicznie: telefonicznie: 663-963-868